Buca Masaj Salonları

İzmir masaj salonlarında farkınız Donna Masaj Salonu. İzmir masaj ta Aromaterapi, bitkilerin yaprak, kabuk, meyve, çiçek, tohum, sap, kök gibi farklı bölümlerinden çeşitli şekillerde elde edilen güzel kokulu yağlar aracılığıyla ruh-beden-zihin dengesinin düzene sokulması için kullanılan en güzel ve zevkli masajlardan biridir.İzmir Masaj ta değişilmez adresiniz.

Alsancak masaj salonları

İzmir masaj salonlarının bir numaralı adresi Donna Masaj Salonu. İzmir masaj Günün stresinden uzaklaşmak için vereceğiniz 30 dakikalık mola ile size güzel bir gün sunmaktadır. izmir masaj taLocal masajımız boyun, sırt, el , ayak vb. bölgelerinize isteğiniz doğrultusunda uygulanmaktadır./p>

Foça masaj

İzmir masaj salonlarının bir numaralı adresi Donna Masaj Salonları. Volkanik taş masajı , Yin Huan Yong tarafından Uzak Doğuda 3500 yıl önce keşfedilmiştir. Bilinen en eski terapi yöntemlerindendir. İzmir masaj salonları Faydalı Minerallere sahip taşların güneş ısısıyla ısıtıp bedene temas ettirmek suretiyle yapıldığı bilinmektedir. Stresten arınma ve zindelik kazandırmaktadır. .

 

Konak masaj

İzmir masaj salonlarının bir numaralı adresi Donna Masaj Salonları. İzmir masaj Volkanik taş masajı , Yin Huan Yong tarafından Uzak Doğuda 3500 yıl önce keşfedilmiştir. Bilinen en eski terapi yöntemlerindendir. İzmir masaj salonları Faydalı Minerallere sahip taşların güneş ısısıyla ısıtıp bedene temas ettirmek suretiyle yapıldığı bilinmektedir. Stresten arınma ve zindelik kazandırmaktadır. izmir masaj.

izmir masaj

izmir masaj salonlarının değişilmez adresi Donna Masaj Salonu . izmir masaj Yapılan araştırmalara göre bal maskesi, Mısır ve Ayurveda geleneklerine göre cildinde cilt yarası ve cilt bozukluğu olanları tedavi etmek için kullanılırmış.
Bal maskesi ile cildiniz tedavi edilmekte ve yenilenmektedir izmir masaj

 • izmir masaj

  Donna masaj salonu , şehrin stresinden ve yoğunluğundan kurtulmak isteyenleri bekliyor…

  Yenilenmenin, yorgunlukları üzerinden atmanın ve rahatlamanın vakti geldi! Ritmik zarafet eşliğindeki rahatlatıcı ve canlandırıcı ile bırak vücudun nefes alsın, ruhun şımarsın! izmir masaj

 • Buca masaj

  Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek cildin çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini sağlar. Kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

  izmir masaj Donna Masaj Salonu

 • alsancak masaj

  En bilinen masaj tekniğidir. Yumuşak, orta ve derin baskıların kompozisyonu, rahatlatıcı ve stres giderici bir etki yaratmasının yanısıra olası sakatlıklara karşı önleyici bir koruma oluşturmaktadır.

  izmir masaj Donna Masaj Salonu

 • konak masaj

  Kas ve tendon bağlantı noktaları odaklı derin baskı tekniğiyle yapılan ağrı giderici masaj tekniğidir. Kür biçiminde alındığında kronik ağrıların ortadan kaldırılmasında etkin rol oynar.

  izmir masaj – Donna Masaj Salonu

 • kahramanlar masaj

  Osmanlı geleneklerinden biri olan bu vücut temizleme terapisinde, önce kese yardımıyla cilt temizlenerek, ölü hücrelerin dökülmesi ve cildin tekrar nefes alması sağlanır. Böylelikle vücuttaki kan dolaşımı hızlanır, Donna Masaj Salonu misafiri kendini daha sağlıklı ve zinde hisseder. Kesenin ardından yapılan rahatlatıcı sabun masajıyla baştan ayağa hoş kokular içinde, bu benzersiz deneyimin tadına varılır.

  izmir masaj – Donna Masaj Salonu

Sitemiz

 • 41.739 kere görüntülenmiştir.

Son Yazılar