Masaj

 • İsveç Masajı (Klasik Masaj)

  Klasik İsveç masajı özel aromatik yağlar ve özel tekniğiyle üst beden, sırt, omuz, boyun, saç derisi ve saçlara uygulanır.Bu sayede kasları rahatlatarak kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Zihninizi dinlendirir ve stresinizi azaltır.

 • AromaTerapi

  Aromatik bitkiler sonucu oluşturulan zenginleştirilmiş yağlar ile vücudunuzu ferahlamasına ve dinlenmesine yardımcı olmaktayız. Ortamda bulunan kokular ise size zindelik ve ferahlık sağlamaktadır.

 • Local Masaj

  Günün stresinden  uzaklaşmak için vereceğiniz 30 dakikalık mola ile size güzel bir gün sunmaktadır. Local masajımız boyun, sırt, el , ayak vb. bölgelerinize isteğiniz doğrultusunda uygulanmaktadır.

 • Volkanik Taş masajı

  Volkanik taş masajı , Yin Huan Yong tarafından Uzak Doğuda 3500 yıl önce keşfedilmiştir. Bilinen en eski terapi yöntemlerindendir. Faydalı Minerallere sahip taşların güneş ısısıyla ısıtıp bedene temas ettirmek suretiyle yapıldığı bilinmektedir. Stresten arınma ve zindelik kazandırmaktadır.


Vücut Terapisi

 • Çikolata Bakımı

  Bırakın cildinizi şımartalım…

  Çikolata , bal ve yosun özleriyle yapılan doğal bakımlar cildinize ferahlık ve tazelik kazandıracaktır.

 • Yosun Terapisi

  Bırakın cildinizi şımartalım…

  Yosun terapisi deniz yosunu kullanarak cildinizi yeniden  canlandırma işlemidir.

  Yosun terapisi, vücudun gerekli olan  elementlerin ve mineral tuzlarının, yeniden vücudumuza kazandırılması sağlamaktadır.

 • Bal maskesi

  Bırakın cildinizi şımartalım…

  Yapılan araştırmalara göre bal maskesi, Mısır ve Ayurveda geleneklerine göre cildinde cilt yarası ve cilt bozukluğu olanları tedavi etmek için kullanılırmış.

  Bal maskesi ile cildiniz tedavi edilmekte ve yenilenmektedir.

 • Klasik Cilt Bakımı

  Bırakın cildinizi şımartalım…

  Kullanılan profesyonel ürünlerle birlikte uzmanlarımızın cildinizi temizleme ve yenileme işlemlerinin tamamıdır.Bu işlemler sırasıyla temizleme, peeling, tonik , buhar, maske ve özel yağlar ile masaj hizmetidir.


Sauna

Donna Masaj hamam ile hizmetinizde…

Donna Masaj olarak siz değerli misafirlerimize saunamızda hizmet vermekteyiz. Sauna hizmetimiz , günün yorgunluğu ve stresini atmanıza yardımcı olmaktadır.


Hamam

Donna Masaj hamam ile hizmetinizde…

        Türk usulü hamamımız sizlerin hizmetinizdedir. Hijyenik ve nezih bir ortamda hamam keyfinizi yaşamaya ne dersiniz.


Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz ?Sitemiz

 • 41.739 kere görüntülenmiştir.

Son Yazılar